NP-Kapitola1.-část 5:SILNÍ SPOLUŽÁCI

14. listopadu 2009 v 17:09 | Metronka Hinata |  Můj vymyšlenej příběh o ninjích-pěkně dlouhej:-)

KAPITOLA 1.-ČÁST 5:SILNÍ SPOLUŽÁCI


Vešla jsem do třídy PRAXE TAIJUTSU.Ona to spíš nebyla třída,ale něco jako tělocvična.Rozhlédla jsem se kolem a šla si sednout na lavičku,která byla jediná volná.Tedy,skoro volná.Seděl na ní pouze Gaara.Když jsem si sedla,cítila jsem,jak se na mě zase kouká.Poohlédla jsem se po něm a malinko se na něj usmála.Zrovna v tu chvíli vešel do místnosti náš učitel.Zrovna totiž zvonilo.Zdá se,že je velmi přesný.,,Takže,dnes budeme trénovat Tajutsu v boji na blízko.Protože ja vás 12,tak budeme trénovat ve dvojicích.Dvojice vám určím já.Takže se všichni postavte proti mě do řady.A rychle prosím."řekl učitel.

A všichni jako na povel a bez povídání šli před něj.Zdá se,že tady to bude opravdu skvělé,říkala jsem si pro sebe.Postavila jsem se mezi chlapce a dívku.Zleva to byl kluk,který měl Oranžově modrou mikinu,oranžové kalhoty,žluté vlasy a modré oči.Zprava to byla dívka se žlutými dlouhými vlasy,modrýma oči a fialovými šaty.Byla jsen o trošku větší než já.Ten kluk byl stejně velký jako já.

,,Takže,bude to 6 dvojic.První dvojice bude Ino a Kiba."Z řady vystoupil chlapec s šedou mikinou a tmavě modrými kalhoty.S ním šel i malý roztomilý bílý pejsek.Naproti němu vystoupila ta dívka,co stála vedle mě.Oba dva šli do pravé strany tělocvičny,kam jim učitel ukázal a čekali,až budou rozděleni zbývajících 5 dvojic.

,,Takže druhá dvojice bude třebas....Sakura a Shikamaru.Běžte se postavit vedle Iny a Kiby."Z řady vyšla dívka s dlouhýmí rúžovými vlasy a rudými šaty a chlapec s šedým tričkem a modrými kalhoty.Když šel tak řekl,,Proč zrovna já musím bojovat proti holce.To je otrava."řekl otráveně,ale přesto šel za tou dívkou.

,,Třetí dvojice bude Kim a....Sasuke."Z řady vyšel chlapec s tmavými vlasy,oči a tričkem a s bílými kraťasy.Za ním vyšla dívka s hnědými vlasy a oči.Měla na sobě šedou soupravu,tričko a kalhoty.

,,Čtvrtá dvojice bude ...Hinata...a Naruto."To jsem byla já.Vyšla jsem dopředu a postavila se kus od té dívky jménem Kim.Naproti mě se postavil ten chlapec,to stál vedle mě.Neustále pozoroval toho chlapce jménem Sasuke,jako by chtěl bojovat proti němu.

,,Předposlední dvojice bude Chouji a Zak."Tentokrát to byli dva chlapci.Kus ode mně se postavil chlapec s hnědými vlasy do výški. Na sobě měl černé tričko a tmavě modré kalhoty.To byl ten Zak.Naproti němu se postavil tlustý chlapec s hnědými vlasy také do výšky,s šedo-bílým tričkem a modrými kalhoty.

,,A poslední dvojice bude tedy Gaara a Shino."Ti dva šli až na konec tělocvičny doleva.Gaara se postavil na stranu,kde jsem stála já a naproti němu se postavil ten Shino.Vypadal záhadně.Na sobě měl tmavě šedou mikinu,která mu zakrývala ústa.Měl tmavě černé brýle,modré kalhoty a hnědé vlasy.Všichni zde vypadají tak silně a neohroženě,říkala jsem si.

,,Dobrá,budete na sebe útočit pouze použitím Taijutsu.Můžete používat Kunaie i Shurikeny.Útočte na sebe tak,jako by Váš soupeř byl Váš skutečný protivník."řekl učitel a odešel z tělocvičny.Ještě předtím pomocí Genjutsu vytvořil několik nerozbitných skel,které vytvořovali naše vyhrazené prostory k souboji.A všichni tedy začali bojovat.Já se chvilku koukala na mého soupeře a pak použila Byakugan,,BYAKUGAN!!!"zakřičela jsem a postavila se do stylu Hyuuga.,,Použij si co cheš,mě stejně neporazíš."řekl ten kluk Naruto a zaútočili sme proti sobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥♥Cute Anýsek♥♥ ♥♥Cute Anýsek♥♥ | Web | 14. listopadu 2009 v 17:13 | Reagovat

Čauky u mě na blogu je SONB tak se plsky přihlaš ...<33Máš na to...♥♥ Sou tam super ceny...Jestly se nepřihlásíš tak se alespon koukni na muj blog...♥

2 Rukushi-kun:MAJITELKA Rukushi-kun:MAJITELKA | 15. listopadu 2009 v 22:12 | Reagovat

JJ díky mrknu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama